Wtorek 7 Luty 2017

Zmiany w biurze reklamy Grupy OLX

Zespół biura reklamy Grupy OLX ma nowego Ad Sales Managera. Sprzedażą powierzchni reklamowej w należących do Naspersa serwisach OLX, OTOMOTO i Otodom zajmuje się obecnie jedenaście osób, a już w wkrótce pojawią się tam trzej nowi opiekunowie klienta. Flagowe produkty oferowane przez serwisy ogłoszeniowe to programmatic, mobile i natywne formaty reklamowe.

Cezary Rogulski awansował na stanowisko Ad Sales Manager w biurze reklamy Grupy OLX.Cezary jest szefem zespołu, który odpowiada za kontakty z klientami bezpośrednimi i domami mediowymi. Cały zespół biura reklamy liczy już jedenaście osób i zajmuje się sprzedażą powierzchni reklamowej oraz rozwojem produktów reklamowych w największych serwisach ogłoszeniowych w Polsce - OLX, OTOMOTO i Otodom.

 

- W najbliższym czasie planujemy powiększenie zespołu o kolejne trzy osoby dedykowane do kluczowych branż klienckich. Naszą główną zasadą jest zapewnienie zarówno naszym użytkownikom jak i reklamodawcom najwyższej jakości produktu oraz usability na serwisach OLX, OTOMOTO i Otodom. Nasze flagowe produkty to programmatic, mobile - który dostarcza nam już ponad 60 proc. odwiedzin, oraz natywne formaty reklamowe. Jednocześnie zauważamy, że coraz więcej klientów realizuje u nas swoje kampanie wizerunkowe. Zaczynamy również eksplorować potencjał pracy na danych, co przedstawia niesamowite możliwości biorąc pod uwagę szeroki zakres naszych serwisów - mówi Magda Wysocka, Head of Ad Revenue Poland, Naspers Classifieds.

 


Grupa OLX należy do koncernu Naspers i według grudniowych wyników Gemius/PBI jej serwisy odwiedziło 15 132 709 użytkowników (real users). Strony OLX, OTOMOTO i Otodom zanotowały łącznie 1 351 136 585 odsłon.

 

Udostępnij
Tweetnij

Pobierz jako

Ilustracje

Informacje o firmie

OLX to największy w Polsce serwis ogłoszeń lokalnych. Miesięcznie odwiedza go średnio 12 mln użytkowników (real users, PBI/Gemius, styczeń 2016), a ponad połowa z nich korzysta z niego na urządzeniach mobilnych. Serwis oferuje publikację ofert w kategoriach: Praca, Dom i Ogród, Elektronika, Moda, Rolnictwo, Zwierzęta, Dla Dzieci, Sport i Hobby, Muzyka i Edukacja, Usługi i Firmy.