Zaproszenie od OLX

Re-commerce, czyli handel przedmiotami z drugiej ręki rośnie każdego roku średnio o 13%, co czyni go jednym z najszybciej rozwijających się trendów na rynku. Ale re-commerce to nie zjawisko nowe. 

OLX, jeden z liderów re-commerce na polskim rynku, postanowił dokładniej przyjrzeć się temu trendowi. Efektem jest raport OLX KNOW HOW “Re-commerce bez tajemnic”.

Zapraszam na premierę raportu, podczas którego przedstawione zostaną wybrane dane dotyczące re-commerce. Gwarantujemy, że wiele z nich zaskakuje! Jak bardzo - o tym można się przekonać już teraz, rozwiązując krótki QUIZ dotyczący re-commerce!

Po prezentacji raportu zapraszamy na dyskusję panelową z udziałem ekspertów i przedstawicieli OLX (od godziny 11.00). 

Media obecne na wydarzeniu otrzymają dostęp do pełnej wersji raportu w pierwszej kolejności, co daje możliwość zapoznania się w pierwszej kolejności z wyjątkowymi danymi dotyczącymi jednego z najważniejszych trendów w dzisiejszym handlu.

Kiedy: 12 października 10:30 - 12:35
Gdzie: Warszawa, Elektrownia Powiśle

Agenda wydarzenia:

10:30 - 11:00 prezentacja kluczowych wniosków z raportu “Re-commerce bez tajemnic. Raport OLX Know-How”

11:00 0 11:45 Panel dyskusyjny z udziałem zaproszonych ekspertów oraz przedstawicieli OLX

11:45 - 12:20 lunch

12:20 - 12:35 prezentacja OLX

Mamy nadzieję, że będzie to inspirujące spotkanie i okazja do poznania się osobiście.

RSVP 10.10

Aktualizacje w Twojej skrzynce pocztowej

Klikając "Subskrybuj", potwierdzam, że zapoznałem się z Polityka prywatności i wyrażam na nią zgodę.

Więcej o OLX.pl

Serwis OLX każdego dnia ułatwia dokonywanie dobrych wyborów milionom Polaków. Z naszego serwisu ogłoszeniowego korzysta ponad 12 milionów użytkowników miesięcznie, w praktyce oznacza to więc, że platformy używa co trzeci Polak. To tutaj szukają oni usługodawców i wykonawców, a także produktów niezbędnych w codziennym funkcjonowaniu, takich jak sprzęt elektroniczny, akcesoria domowe i kuchenne, czy meble. To tutaj wybierają spośród ofert nowej pracy, poszukują domu, wynajmują mieszkania, kupują samochody albo... adoptują czworonożnego przyjaciela.