Zapłać jeśli sprzedasz. OLX wprowadza nowy model płatności

Sprzedający w serwisie ogłoszeniowym nie muszą płacić z góry za dodanie ogłoszenia. Dostępny jest nowy model płatności umożliwiający sprzedaż z opcją Przesyłki OLX.

"Zapłać, jeśli sprzedasz" to nowa opcja dostępna dla sprzedawców wystawiających swoje ogłoszenia w serwisie OLX. Użytkownicy mogą z niej skorzystać po przekroczeniu limitu darmowych ogłoszeń, a także po wyczerpaniu jednostek pakietów ogłoszeń wykupionych w konkretnej kategorii. Nowy sposób płatności umożliwia sprzedaż z Przesyłką OLX bez konieczności zapłaty z góry za emisję ogłoszenia. 

 Jak działa model?

Wystarczy dodać ogłoszenie z Przesyłką OLX, wybrać opcję "Zapłać, jeśli sprzedasz", a następnie potwierdzić sprzedaż produktu. Prowizja zostanie pobrana od ceny produktu dopiero po jego sprzedaży. Jej wysokość zależy od ceny produktu oraz kategorii, w której zostało wystawione ogłoszenie. 

Jeśli sprzedaż przedmiotu nie powiedzie się w ciągu 30 dni, a ogłoszenie wygaśnie, opłata nie zostanie pobrana.

Nowy model umożliwia także sprzedaż przedmiotów z Przesyłką OLX w ramach jednego ogłoszenia. Oznacza to, że po pierwszej i kolejnej sprzedaży Przesyłka OLX nie zniknie z ogłoszenia, wystarczy w ramach "Zapłać jeśli sprzedasz" przy potwierdzeniu sprzedaży zostawić włączony suwak „Zezwól na wiele sprzedaży z Przesyłką OLX”.

 Szczegóły dostępne na stronie sprzedawcy.olx.pl/nowe-mozliwosci.

 

Aktualizacje w Twojej skrzynce pocztowej

Klikając "Subskrybuj", potwierdzam, że zapoznałem się z Polityka prywatności i wyrażam na nią zgodę.

Więcej o OLX.pl

Serwis OLX każdego dnia ułatwia dokonywanie dobrych wyborów milionom Polaków. Z naszego serwisu ogłoszeniowego korzysta ponad 12 milionów użytkowników miesięcznie, w praktyce oznacza to więc, że platformy używa co trzeci Polak. To tutaj szukają oni usługodawców i wykonawców, a także produktów niezbędnych w codziennym funkcjonowaniu, takich jak sprzęt elektroniczny, akcesoria domowe i kuchenne, czy meble. To tutaj wybierają spośród ofert nowej pracy, poszukują domu, wynajmują mieszkania, kupują samochody albo... adoptują czworonożnego przyjaciela.