Użytkownicy OLX mogą wspierać Polską Akcję Humanitarną

Serwis ogłoszeniowy OLX uruchomił funkcję dotacji dla użytkowników korzystających z usługi Przesyłki OLX.

Od 16 maja podczas zakupu z Przesyłką OLX użytkownicy serwisu mogą wesprzeć zbiórkę Polskiej Akcji Humanitarnej prowadzoną na rzecz ofiar wojny w Ukrainie. 

Wspierając PAH w podsumowaniu transakcji z Przesyłką OLX użytkownik zobaczy: koszt przedmiotu, koszt przesyłki, opłatę za Usługę Serwisową oraz kwotę, którą dodatkowo chce przeznaczyć na wsparcie zbiórki.

Kwota, którą użytkownik przeznaczy na pomoc, automatycznie zostanie przekazana na konto Polskiej Akcji Humanitarnej. Na skrzynkę mailową powiązaną z kontem OLX zostanie wysłane potwierdzenie przekazania darowizny. 

Darowizna jest zwrotna, co oznacza, że w przypadku, gdy sprzedający nie potwierdzi sprzedaży lub gdy zgłoszenie w ramach Pakietu Ochronnego zostanie rozpatrzone na korzyść kupującego, kupujący otrzyma zwrot wpłaconej kwoty dotacji w ramach akcji.

Można również wesprzeć akcję, wpłacając pieniądze bezpośrednio na konto Polskiej Akcji Humanitarnej. 

Jak to działa:

Krok 1. Kliknij przycisk Kup z przesyłką.

Krok 2. Wybierz sposób dostawy oraz uzupełnij swoje dane. 

Krok 3. Zaznacz dodatkową kwotę, którą chcesz przekazać PAH w ramach wsparcia Ukrainy (możesz wybrać 10 zł, 20 zł, 50 zł).

Wybierz kwotę 0 zł, jeśli tym razem nie wspierasz PAH.

Krok 4. Kliknij przycisk Dalej oraz opłać zamówienie. 

Więcej informacji na stronie PAH oraz w centrum pomocy OLX.

Aktualizacje w Twojej skrzynce pocztowej

Klikając "Subskrybuj", potwierdzam, że zapoznałem się z Polityka prywatności i wyrażam na nią zgodę.

Więcej o OLX.pl

Serwis OLX każdego dnia ułatwia dokonywanie dobrych wyborów milionom Polaków. Z naszego serwisu ogłoszeniowego korzysta ponad 12 milionów użytkowników miesięcznie, w praktyce oznacza to więc, że platformy używa co trzeci Polak. To tutaj szukają oni usługodawców i wykonawców, a także produktów niezbędnych w codziennym funkcjonowaniu, takich jak sprzęt elektroniczny, akcesoria domowe i kuchenne, czy meble. To tutaj wybierają spośród ofert nowej pracy, poszukują domu, wynajmują mieszkania, kupują samochody albo... adoptują czworonożnego przyjaciela.