SZKOŁA DENTYSTYCZNA, "JEDNO BETKO" ALBO LUKSUSOWY APARTAMENT. GDZIE NOCOWAĆ NA FESTIWALU AUDIORIVER?

SZKOŁA DENTYSTYCZNA, "JEDNO BETKO" ALBO LUKSUSOWY APARTAMENT. GDZIE NOCOWAĆ NA FESTIWALU AUDIORIVER?

Nocowanie w szkole dentystycznej albo weekend w luksusowym apartamencie, uczestnicy festiwalu Audioriver mają spory wybór noclegów w Płocku w dniach 26-28 lipca. W serwisie OLX można wybierać spośród 180 ofert noclegowych. Nie brakuje oryginalnych propozycji.

Festiwalowicze mogą spędzić noc w internacie bądź szkole dentystycznej. W okresie nauki odbywają się tam zajęcia, więc wszyscy, którzy zdecydują się na taką formę noclegu będą mieli okazję podziwiać sztuczne szczęki i implanty. Jeśli ktoś panicznie boi się dentysty, ma niepowtarzalną okazję, żeby pokonać swój strach! Cena takiego noclegu to 100-170 zł za dobę.

Nocowaliście kiedykolwiek w szkole? Jeżeli nie to macie niepowtarzalną okazję!

Nocleg w Internacie Studium Techniki Dentystycznej

Festiwal to doskonała okazja do zawierania nowych znajomości. Wiedzą o tym lokalsi i przez OLXa zapraszają do "wolnego betka", czyli po prostu łóżka. Warunki są proste “Jeśli nie jesteś kleptomanem i dbasz o higienę to się dogadamy”. Jak piszą w ogłoszeniu - "pozdro dla kumatych Bąbli!".

Ogłoszenie "dla kumatych bąbli"

Jeśli ktoś chciałby nocować na łonie natury, istnieje możliwość nocowania na polu namiotowym. To najtańsza forma noclegu - 99 zł za namiot lub 120 zł za kemping za osobę na 3 doby! Za dodatkową opłatą - prąd na żądanie (20 zł). 

Pole namiotowe z prądem na żądanie.

Jeśli ktoś wybiera się na festiwal razem ze swoją ekipą, najlepszą opcją jest wynajęcie całego domu. Na OLXie ogłoszeniodawcy wystawiają swoje domy pod wynajem na czas trwania festiwalu. Koszt takiego najmu to około 2000-3000 zł.

A jeśli ktoś chciałby przedłużyć pobyt w Płocku i po festiwalu pozwiedzać okoliczne atrakcje, nocleg znajdzie np. w Domu Góralskim usytuowany 40 km od Płocka. To idealne miejsce na odpoczynek i regeneracje po weekendowym szaleństwie. Do dyspozycji gości jest przepiękna działka i miejsce do grillowania, kamienny kominek i nowoczesna kuchnia. A to wszystko położone w malowniczym miejscu nad krystalicznie czystym jeziorem Bledzewskim. Miejsce te idealne jest dla osób lubiących spędzać aktywnie czas, piesze i rowerowe wycieczki, wędkowanie i sporty wodne. 

Domki nad jeziorem w Bledzewie

Liczba użytkowników szukających noclegów w serwisie OLX systematycznie rośnie. Tylko w czerwcu było ich prawie 2,4 mln. Poszukujący noclegów odpowiedzieli na oferty 1,6 mln razy (źródło: dane serwisu OLX za czerwiec 2019).


 

Więcej o OLX.pl

OLX to najpopularniejszy serwis ogłoszeniowy w Polsce. Już 70 procent użytkowników korzysta z serwisu za pośrednictwem telefonu, wybierając aplikację lub wersję mobilną. Dodają ogłoszenia w takich kategoriach, jak Praca, Dom i Ogród, Motoryzacja, Nieruchomości, Elektronika, Moda, Rolnictwo, Zwierzęta, Dla Dzieci, Sport i Hobby, Muzyka i Edukacja, Usługi i Firmy. Średnio pojawia się ich aż 130 tys. dziennie!

W grudniu 2018 roku z serwisu skorzystało 13,5 mln użytkowników, którzy wygenerowali 6,5 mld odsłon (PBI/Gemius).

OLX.pl