SZKOŁA DENTYSTYCZNA, "JEDNO BETKO" ALBO LUKSUSOWY APARTAMENT. GDZIE NOCOWAĆ NA FESTIWALU AUDIORIVER?

Nocowanie w szkole dentystycznej albo weekend w luksusowym apartamencie, uczestnicy festiwalu Audioriver mają spory wybór noclegów w Płocku w dniach 26-28 lipca. W serwisie OLX można wybierać spośród 180 ofert noclegowych. Nie brakuje oryginalnych propozycji.

Festiwalowicze mogą spędzić noc w internacie bądź szkole dentystycznej. W okresie nauki odbywają się tam zajęcia, więc wszyscy, którzy zdecydują się na taką formę noclegu będą mieli okazję podziwiać sztuczne szczęki i implanty. Jeśli ktoś panicznie boi się dentysty, ma niepowtarzalną okazję, żeby pokonać swój strach! Cena takiego noclegu to 100-170 zł za dobę.

Nocowaliście kiedykolwiek w szkole? Jeżeli nie to macie niepowtarzalną okazję!

Nocleg w Internacie Studium Techniki Dentystycznej

Festiwal to doskonała okazja do zawierania nowych znajomości. Wiedzą o tym lokalsi i przez OLXa zapraszają do "wolnego betka", czyli po prostu łóżka. Warunki są proste “Jeśli nie jesteś kleptomanem i dbasz o higienę to się dogadamy”. Jak piszą w ogłoszeniu - "pozdro dla kumatych Bąbli!".

Ogłoszenie "dla kumatych bąbli"

Jeśli ktoś chciałby nocować na łonie natury, istnieje możliwość nocowania na polu namiotowym. To najtańsza forma noclegu - 99 zł za namiot lub 120 zł za kemping za osobę na 3 doby! Za dodatkową opłatą - prąd na żądanie (20 zł). 

Pole namiotowe z prądem na żądanie.

Jeśli ktoś wybiera się na festiwal razem ze swoją ekipą, najlepszą opcją jest wynajęcie całego domu. Na OLXie ogłoszeniodawcy wystawiają swoje domy pod wynajem na czas trwania festiwalu. Koszt takiego najmu to około 2000-3000 zł.

A jeśli ktoś chciałby przedłużyć pobyt w Płocku i po festiwalu pozwiedzać okoliczne atrakcje, nocleg znajdzie np. w Domu Góralskim usytuowany 40 km od Płocka. To idealne miejsce na odpoczynek i regeneracje po weekendowym szaleństwie. Do dyspozycji gości jest przepiękna działka i miejsce do grillowania, kamienny kominek i nowoczesna kuchnia. A to wszystko położone w malowniczym miejscu nad krystalicznie czystym jeziorem Bledzewskim. Miejsce te idealne jest dla osób lubiących spędzać aktywnie czas, piesze i rowerowe wycieczki, wędkowanie i sporty wodne. 

Domki nad jeziorem w Bledzewie

Liczba użytkowników szukających noclegów w serwisie OLX systematycznie rośnie. Tylko w czerwcu było ich prawie 2,4 mln. Poszukujący noclegów odpowiedzieli na oferty 1,6 mln razy (źródło: dane serwisu OLX za czerwiec 2019).


 

Aktualizacje w Twojej skrzynce pocztowej

Klikając "Subskrybuj", potwierdzam, że zapoznałem się z Polityka prywatności i wyrażam na nią zgodę.

Więcej o OLX.pl

Serwis OLX każdego dnia ułatwia dokonywanie dobrych wyborów milionom Polaków. Z naszego serwisu ogłoszeniowego korzysta ponad 12 milionów użytkowników miesięcznie, w praktyce oznacza to więc, że platformy używa co trzeci Polak. To tutaj szukają oni usługodawców i wykonawców, a także produktów niezbędnych w codziennym funkcjonowaniu, takich jak sprzęt elektroniczny, akcesoria domowe i kuchenne, czy meble. To tutaj wybierają spośród ofert nowej pracy, poszukują domu, wynajmują mieszkania, kupują samochody albo... adoptują czworonożnego przyjaciela.