Showmax w prezencie od OLXa

Wszyscy, którzy wyróżnią swoje ogłoszenia w serwisie OLX pakietem Maxi, dostaną w prezencie dwumiesięczny dostęp do platformy Showmax. Promocja trwa od 7 do 20 czerwca.

 

Na platformie Showmax rządzą właśnie "Kobiety Mafii", a skalpelem wymachują bohaterowie serialu "Botoks". Widzowie mogą też pochylić się nad "Uchem Prezesa", poznać "Ostatnią rodzinę", przeżyć fantastyczną przygodę z "Minionkami" i zanurzyć się w świecie "Fanatyka" wędkarstwa. Te i wiele innych propozycji można znaleźć na showmax.com.

 

Każdy z użytkowników serwisu OLX, który w dniach od 7 do 20 czerwca zdecyduje się na zakup pakietu Maxi, w prezencie dostanie dwumiesięczny dostęp do hitów kinowych i telewizyjnych, a także do ulubionych seriali. Fantastyczne produkcje dostępne są na komputerze, tablecie albo w telefonie 24/7, bez przerw na reklamę.

 

Jak to działa?
Każdy, kto do 20 czerwca wykupi pakiet promowań Maxi w serwisie OLX, otrzyma mail z kodem do platformy Showmax. Zakładając konto i korzystając z kodu promocyjnego można oglądać filmy i seriale przez dwa miesiące nie wnosząc opłat. Kod promocyjny można aktywować do końca 2018 roku. Można też aktywować go od razu i cieszyć się promocją przez całe wakacje!

 

Czym jest pakiet Maxi?
Pakiet Maxi to pakiet pozwalający na wypromowanie ogłoszenia zamieszczonego w serwisie OLX, zwiększający liczbę jego wyświetleń nawet do 12 razy. Użytkownik ma zagwarantowany 30-dniowy okres promowania oferty na górze listy ogłoszeń w polu wyróżnionych ogłoszeń, korzysta z 9 odświeżeń oraz promuje ją przez 7 dni na stronie głównej serwisu. Więcej o ofercie na www.olx.pl/showmax.

Zasady korzystania z serwisu OLX na pomoc.olx.pl.

 

Paulina Rezmer

OLX Group

Aktualizacje w Twojej skrzynce pocztowej

Klikając "Subskrybuj", potwierdzam, że zapoznałem się z Polityka prywatności i wyrażam na nią zgodę.

Więcej o OLX.pl

Serwis OLX każdego dnia ułatwia dokonywanie dobrych wyborów milionom Polaków. Z naszego serwisu ogłoszeniowego korzysta ponad 12 milionów użytkowników miesięcznie, w praktyce oznacza to więc, że platformy używa co trzeci Polak. To tutaj szukają oni usługodawców i wykonawców, a także produktów niezbędnych w codziennym funkcjonowaniu, takich jak sprzęt elektroniczny, akcesoria domowe i kuchenne, czy meble. To tutaj wybierają spośród ofert nowej pracy, poszukują domu, wynajmują mieszkania, kupują samochody albo... adoptują czworonożnego przyjaciela.