Serwisy Grupy OLX udostępniają powierzchnie reklamowe na pomoc Ukrainie

Serwisy wchodzące w skład Grupy OLX zdecydowały o nieodpłatnym udostępnieniu powierzchni reklamowych w każdym formacie na promocję działań pomocowych dla Ukrainy i uchodźców. 

- Jeśli pracujecie w organizacjach, które taką pomocą się zajmują dajcie nam znać. Jeśli macie znajomych w tych organizacjach, proszę, dajcie im znać o takiej możliwości - napisał na LinkedIn Marcin Sienkowski, head of marketing w OLX.

Kampania musi linkować do strony z informacjami o zbiórce lub innej formie wsparcia. Zgłoszenia do akcji przyjmowane są pod adresem [email protected] 


 

Aktualizacje w Twojej skrzynce pocztowej

Klikając "Subskrybuj", potwierdzam, że zapoznałem się z Polityka prywatności i wyrażam na nią zgodę.

Więcej o OLX.pl

Serwis OLX każdego dnia ułatwia dokonywanie dobrych wyborów milionom Polaków. Z naszego serwisu ogłoszeniowego korzysta ponad 12 milionów użytkowników miesięcznie, w praktyce oznacza to więc, że platformy używa co trzeci Polak. To tutaj szukają oni usługodawców i wykonawców, a także produktów niezbędnych w codziennym funkcjonowaniu, takich jak sprzęt elektroniczny, akcesoria domowe i kuchenne, czy meble. To tutaj wybierają spośród ofert nowej pracy, poszukują domu, wynajmują mieszkania, kupują samochody albo... adoptują czworonożnego przyjaciela.