Rusza "Nakarm Psa z OLX"! Wspieramy zwierzaki już 10. raz

W czwartek 7. grudnia startuje kolejna edycja "Nakarm Psa z OLX". To będzie wyjątkowa, bo 10. odsłona akcji. Dzięki zaangażowaniu użytkowników serwis OLX znów będzie niósł pomoc czworonożnym mieszkańcom schronisk.

Za pośrednictwem aplikacji OLX w telefonie użytkownicy znów będą napełniać miski zwierzaków wirtualną karmą, którą potem serwis OLX zamieni na tony pokarmu, a następnie dostarczy do potrzebujących czworonogów! Jak się przyłączyć? To proste. W akcji może wziąć udział każdy, kto ma lub zainstaluje aplikację OLX, a następnie kliknie w zdjęcie wybranego przez siebie zwierzaka. Z każdym kliknięciem stopniowo będzie wypełniać się ikonka kości. Jeden wypełniony obrazek to w rzeczywistości aż 20 kg karmy. Klikać można raz dziennie aż do końca akcji, która trwa do 18 grudnia.

- Razem z użytkownikami serwisu wybraliśmy już dwa ośrodki. Będą to Schronisko "Ciapek" w Hajnówce w woj. podlaskim oraz schronisko w Tomarynach w woj. warmińsko-mazurskim - przyznaje Przemysław Klemczak, koordynator akcji z ramienia OLX. - Ale to nie wszystko! Specjalnie na dziesięciolecie akcji dokładamy też trzecie schronisko, w Korabiewicach niedaleko Żyrardowa w Mazowieckiem!

- W poprzednich 9. edycjach użytkownicy OLX nakarmili łącznie 680 psów i 40 kotów z 22 schronisk w całej Polsce. Dzięki zaangażowaniu miłośników zwierząt zebraliśmy i dostarczyliśmy bezdomnym czworonogom aż 21 ton karmy - mówi Przemysław Klemczak z OLX. I dodaje: - Choć nazwa akcji sugeruje karmienie, nie jest to jej jedyny cel. Co roku zwracamy w ten sposób uwagę na trudny los bezpańskich zwierzaków. Do tej pory dzięki "Nakarm Psa z OLX" dom znalazło kilkadziesiąt czworonogów. Jesteśmy przekonani, że w tym roku również tak będzie.

10. odsłona akcji "Nakarm Psa z OLX" to mnóstwo niespodzianek i emocjonujące relacje z przebiegu akcji. Bieżące informacje na www.facebook.com/olx.polska oraz na www.olx.pl/nakarm-psa.

 

 

Aktualizacje w Twojej skrzynce pocztowej

Klikając "Subskrybuj", potwierdzam, że zapoznałem się z Polityka prywatności i wyrażam na nią zgodę.

Więcej o OLX.pl

Serwis OLX każdego dnia ułatwia dokonywanie dobrych wyborów milionom Polaków. Z naszego serwisu ogłoszeniowego korzysta ponad 12 milionów użytkowników miesięcznie, w praktyce oznacza to więc, że platformy używa co trzeci Polak. To tutaj szukają oni usługodawców i wykonawców, a także produktów niezbędnych w codziennym funkcjonowaniu, takich jak sprzęt elektroniczny, akcesoria domowe i kuchenne, czy meble. To tutaj wybierają spośród ofert nowej pracy, poszukują domu, wynajmują mieszkania, kupują samochody albo... adoptują czworonożnego przyjaciela.