Przesyłki z OLX tylko za 1 zł

Od 3.11 do 4.12 użytkownicy OLXa mogą korzystać z promocji na przesyłki. Za nadanie paczki do paczkomatu lub Pocztą Polską zapłacą tylko złotówkę.

Serwis OLX udostępnia użytkownikom kupującym w kategorii Moda i Dla dzieci usługę przesyłki zakupionych przedmiotów w cenie 1 zł. Promocja potrwa do 4.12. Żeby z niej skorzystać, wystarczy przejść procedurę zakupu przedmiotu z wysyłką. Promocja dotyczy przedmiotów zakupionych w trakcie jej trwania, objęte nią zostaną także ogłoszenia z opcją wysyłki dodane przed jej rozpoczęciem. 

- Promocja dotyczy kategorii Moda oraz Dla dzieci, z których miesięcznie korzysta milion poszukujących użytkowników OLXa. Przesyłki za złotówkę to bezpieczna opcja, która pozwoli ograniczyć bezpośredni kontakt między użytkownikami i jednocześnie nie obciąży budżetu - tłumaczy Agnieszka Dąbrowska, program manager w OLX.

Usługa Przesyłki OLX jest dostępna od marca, a jej partnerem jest platforma wysyłkowa sendit.pl. W jej ramach kupujący dokonuje zapłaty za przedmiot z góry, sprzedający wysyła paczkę, a po jej odbiorze środki są wypłacane na konto sprzedającego.

Jak to działa krok po kroku?
1. Sprzedający dodaje opcję przesyłki na OLX,
2. Kupujący wysyła prośbę zakupu i wpłaca określoną kwotę,
3. Sprzedający akceptuje sprzedaż, przechodzi weryfikację i wysyła paczkę,
4. Kupujący odbiera paczkę,
5. Sprzedający otrzymuje pieniądze.

Aktualizacje w Twojej skrzynce pocztowej

Klikając "Subskrybuj", potwierdzam, że zapoznałem się z Polityka prywatności i wyrażam na nią zgodę.

Więcej o OLX.pl

Serwis OLX każdego dnia ułatwia dokonywanie dobrych wyborów milionom Polaków. Z naszego serwisu ogłoszeniowego korzysta ponad 12 milionów użytkowników miesięcznie, w praktyce oznacza to więc, że platformy używa co trzeci Polak. To tutaj szukają oni usługodawców i wykonawców, a także produktów niezbędnych w codziennym funkcjonowaniu, takich jak sprzęt elektroniczny, akcesoria domowe i kuchenne, czy meble. To tutaj wybierają spośród ofert nowej pracy, poszukują domu, wynajmują mieszkania, kupują samochody albo... adoptują czworonożnego przyjaciela.