Czwartek 2 Marca 2017

"Poszukiwacze skarbów" w aplikacji OLX

Mobilni użytkownicy OLX szukają skarbów ukrytych w ogłoszeniach. Konkurs polega na zbieraniu trofeów pojawiających się na stronach ofert w różnych kategoriach serwisu, a łączna pula nagród wynosi ponad 40 000 złotych.

 

Już ponad połowa ruchu w największym polskim serwisie ogłoszeniowym pochodzi ze smartfonów i tabletów. Użytkownicy korzystający z najnowszej wersji aplikacji będą mogli wygrywać nagrody pieniężne lub punkty do wykorzystania w serwisie. Nagroda dla tego, kto pierwszy zbierze komplet dziesięciu ikon ze skarbami to 10 000 złotych. Przewidziano również nagrody dla kilkuset innych poszukiwaczy skarbów oraz nagrody dzienne w wysokości 1000, 500 i 200 złotych.

 

Uczestnicy rywalizacji mogą śledzić aktualny ranking na stronie https://www.olx.pl/skarby/. Codziennie na fanpage OLX pojawiają się podpowiedzi o tym, gdzie szukać dukatów, sztabek złota i klejnotów. Konkurs potrwa do 12 marca.
Udostępnij
Tweetnij

Pobierz jako

Ilustracje

Multimedia

zobacz opis
odtwórz
zobacz na YouTube
Informacje o firmie

OLX to największy w Polsce serwis ogłoszeń lokalnych. Miesięcznie odwiedza go średnio 12 mln użytkowników (real users, PBI/Gemius, styczeń 2016), a ponad połowa z nich korzysta z niego na urządzeniach mobilnych. Serwis oferuje publikację ofert w kategoriach: Praca, Dom i Ogród, Elektronika, Moda, Rolnictwo, Zwierzęta, Dla Dzieci, Sport i Hobby, Muzyka i Edukacja, Usługi i Firmy.