Oświadczenie Grupy OLX Sp. z o.o. z dnia 25 marca 2022

Zarząd Grupy OLX sp. z o.o. w imieniu swoim i pracowników zdecydowanie potępia wojnę w Ukrainie, stanowczo sprzeciwia się nieuprawnionemu atakowi Rosji na niepodległe państwo oraz wszelkim formom wspierania tej napaści.

Zarząd Grupy OLX sp. z o.o. potwierdza decyzję spółki Prosus. Grupa OLX sp. z o.o. oraz serwisy, których jest ona operatorem, stanowią osobne podmioty.  Avito jest zarządzane przez osobny zespół zarządzający, zespół pracowników, a także stanowi osobne produkty, tworzone przez oddzielne zespoły pracowników i stanowiące odrębne struktury. 

Spółka Prosus nie będzie więcej inwestować ani prowadzić operacji biznesowych na rynku rosyjskim. Nie będzie też czerpał zysków z działalności Avito.

Aktualizacje w Twojej skrzynce pocztowej

Klikając "Subskrybuj", potwierdzam, że zapoznałem się z Polityka prywatności i wyrażam na nią zgodę.

Więcej o OLX.pl

Serwis OLX każdego dnia ułatwia dokonywanie dobrych wyborów milionom Polaków. Z naszego serwisu ogłoszeniowego korzysta ponad 12 milionów użytkowników miesięcznie, w praktyce oznacza to więc, że platformy używa co trzeci Polak. To tutaj szukają oni usługodawców i wykonawców, a także produktów niezbędnych w codziennym funkcjonowaniu, takich jak sprzęt elektroniczny, akcesoria domowe i kuchenne, czy meble. To tutaj wybierają spośród ofert nowej pracy, poszukują domu, wynajmują mieszkania, kupują samochody albo... adoptują czworonożnego przyjaciela.