OLX z darmowymi ogłoszeniami o pracę w służbie zdrowia

W obecnej sytuacji służba zdrowia zmaga się nie tylko z brakiem sprzętu medycznego, ale także z niedoborami kadrowymi. Serwis ogłoszeniowy OLX umożliwia dodawanie do 100 darmowych ogłoszeń o pracę w kategorii Zdrowie i opieka.

Według opublikowanych w 2019 roku statystyk OECD, w Polsce na 1 tys. mieszkańców przypada 2,4 lekarza przy średniej europejskiej na poziomie 3,8. To jeden z niższych wyników wśród państw członkowskich UE. Z kolei według raportu ManpowerGroup „Niedobór talentów w służbie zdrowia” już w ubiegłym roku aż 72 proc. polskich szpitali potrzebowało pielęgniarek wszystkich specjalizacji, a 68 proc. szukało lekarzy.

W obecnej sytuacji niedobór ten jeszcze się powiększa, a placówki poszukują wszystkich, którzy mogą zasilić szeregi personelu medycznego.

- Sektor zatrudniający przedstawicieli zawodów medycznych i personel pomocniczy znalazł się dziś w szczególnie trudnym położeniu, dlatego by choć trochę wesprzeć placówki medyczne w poszukiwaniu pracowników, oferujemy pakiet do stu darmowych ogłoszeń o pracę - wyjaśnia Tomasz Grzechnik zarządzający kategorią Praca w serwisie OLX.

Użytkownicy serwisu OLX poszukujący pracowników w sektorze "Zdrowie i opieka" mogą skorzystać z możliwości dodawania darmowych ofert pracy do końca czerwca. Szczegóły i regulamin akcji na stronie OLXa.

Dla pracodawców, którzy mogą rekrutować pracowników do zadań nie wymagających wyjścia z domu, w kategorii Praca  na OLX znalazły się również nowy parametr zatrudnienia - praca zdalna.

Aktualizacje w Twojej skrzynce pocztowej

Klikając "Subskrybuj", potwierdzam, że zapoznałem się z Polityka prywatności i wyrażam na nią zgodę.

Więcej o OLX.pl

Serwis OLX każdego dnia ułatwia dokonywanie dobrych wyborów milionom Polaków. Z naszego serwisu ogłoszeniowego korzysta ponad 12 milionów użytkowników miesięcznie, w praktyce oznacza to więc, że platformy używa co trzeci Polak. To tutaj szukają oni usługodawców i wykonawców, a także produktów niezbędnych w codziennym funkcjonowaniu, takich jak sprzęt elektroniczny, akcesoria domowe i kuchenne, czy meble. To tutaj wybierają spośród ofert nowej pracy, poszukują domu, wynajmują mieszkania, kupują samochody albo... adoptują czworonożnego przyjaciela.