Czwartek 26 Styczeń 2017

OLX szuka historii z ogłoszeń

“Cała rzecz w historii” to akcja, w której serwis nagradza autorów najciekawszych historii, które rozpoczęły się od ogłoszenia na OLX. Co tydzień zwycięzcy otrzymają nagrody pieniężne, odwiedzi ich Marta Manowska z kamerą, a Super Express opublikuje ich historię.

 

-  Codziennie na OLX pojawia się ponad 100.000 ogłoszeń. Niektóre z nich nie tylko kończą się transakcją, ale stają się początkiem czegoś większego. Może ktoś szukał wędki a złowił żonę? Znalazł pracę, która kompletnie odmieniła jego życie? Właśnie takich nietuzinkowych historii szukamy – mówi Marcin Sienkowski, Brand Manager OLX.

 

 

Konkurs trwa od 26 stycznia do 15 lutego. W każdym z trzech tygodni jury wybierze trzy najlepsze historie. Autorzy otrzymają nagrody pieniężne (3000, 1500 i 1000 złotych). Trzy zwycięskie historie zostaną opublikowana na łamach Super Expressu. Z laureatami głównych nagród z każdego tygodnia zrealizowany będzie film i odwiedzi ich Marta Manowska z kamerą. Znana prezenterka wystąpiła w filmie zapowiadającym akcję: https://www.youtube.com/watch?v=oNpobBRiOp8

 

Każda osoba, której opowieść zostanie zakwalifikowana do udziału w rywalizacji, otrzyma nagrodę – doładowanie konta na OLX o wartości 30 zł, które można wykorzystać na dowolne usługi świadczone przez serwis. Zgłoszenia przyjmowane są na stronie akcji www.historie.olx.pl

Udostępnij
Tweetnij

Pobierz jako

Ilustracje

Multimedia

zobacz opis
odtwórz
zobacz na YouTube
Informacje o firmie

OLX to największy w Polsce serwis ogłoszeń lokalnych. Miesięcznie odwiedza go średnio 12 mln użytkowników (real users, PBI/Gemius, styczeń 2016), a ponad połowa z nich korzysta z niego na urządzeniach mobilnych. Serwis oferuje publikację ofert w kategoriach: Praca, Dom i Ogród, Elektronika, Moda, Rolnictwo, Zwierzęta, Dla Dzieci, Sport i Hobby, Muzyka i Edukacja, Usługi i Firmy.