OLX pomoże przenieść firmę do internetu. Przedsiębiorcy dostaną 500 zł na start

Klienci większości firm zostali w domach, ale to nie powód, by tracić z nimi kontakt. Współczesne technologie umożliwiają przedsiębiorcom odpowiadanie na potrzeby konsumentów mimo braku możliwości fizycznego z nimi spotkania.

Z serwisu ogłoszeniowego OLX korzysta ponad 12 milionów użytkowników miesięcznie, w praktyce oznacza to więc, że platformy używa co trzeci Polak. To tutaj szukają oni usługodawców i wykonawców, a także produktów niezbędnych w codziennym funkcjonowaniu, takich jak sprzęt elektroniczny, akcesoria domowe i kuchenne, a nawet meble. Dlatego przeniesienie firmy do internetu powinno dziś stanowić naturalny ruch każdego przedsiębiorcy.

Wielu przedsiębiorców staje przed koniecznością dostosowania modelu biznesowego do nowej sytuacji na rynku. Żeby pomóc firmom, których funkcjonowanie stacjonarne jest dziś utrudnione lub niemożliwe, największy serwis ogłoszeniowy w Polsce proponuje udział w programie "OLX 500 na start". Jego uczestnicy otrzymają punkty o wartości 500 zł do wykorzystania na promowanie ogłoszeń przez 90 dni od przystąpienia do programu. 

- Dla nas internet nie ma żadnych tajemnic, dlatego w ramach akcji proponujemy zespół dedykowanych doradców, który pomoże stawiać pierwsze kroki wszystkim chcącym przenieść firmę do sieci - mówi Michał Malewski, general manager w OLX. - Zapewniamy, że jest to proces intuicyjny, odbywa się bez zbędnych formalności, a żeby zacząć, wystarczy telefon z aplikacją OLXa.

W ramach pakietu ogłoszeń można mieć swoją stronę w domenie olx.pl, sprzedawać i oferować bez prowizji, a także korzystać ze wsparcia zespołu pracowników OLXa. W akcji mogą wziąć udział właściciele kont utworzonych po 1 kwietnia 2020, którzy opublikują minimum 5 ogłoszeń oraz właściciele kont utworzonych przed 1 kwietnia 2020, jeśli w ciągu ostatnich 12 miesięcy nie mieli aktywnych ogłoszeń związanych z prowadzoną działalnością gospodarczą w zakresie handlu przedmiotami ogłoszenia, którzy opublikują minimum 5 ogłoszeń związanych z prowadzoną działalnością gospodarczą. Z akcji wyłączono kategorie Motoryzacja i Nieruchomości, dla których specjalne oferty przygotowały serwisy Otomoto i Otodom.

Żeby wziąć udział w akcji należy zarejestrować się na stronie start.olx.pl. Tam również regulamin akcji.

Siłą serwisu OLX są jego użytkownicy, którzy od lat wspierają przedsiębiorców korzystając z oferty lokalnie i po sąsiedzku. Dowodem na zaufanie, którym nas obdarzają są takie wyróżnienia, jak przyznawany trzeci rok z rzędu laur Konsumenckiego Lidera Jakości dla serwisów z ogłoszeniami o pracę, czy przyznawane przez Polski Program Jakości Obsługi tytuł Gwiazdy Jakości Obsługi 2020.

Aktualizacje w Twojej skrzynce pocztowej

Klikając "Subskrybuj", potwierdzam, że zapoznałem się z Polityka prywatności i wyrażam na nią zgodę.

Więcej o OLX.pl

Serwis OLX każdego dnia ułatwia dokonywanie dobrych wyborów milionom Polaków. Z naszego serwisu ogłoszeniowego korzysta ponad 12 milionów użytkowników miesięcznie, w praktyce oznacza to więc, że platformy używa co trzeci Polak. To tutaj szukają oni usługodawców i wykonawców, a także produktów niezbędnych w codziennym funkcjonowaniu, takich jak sprzęt elektroniczny, akcesoria domowe i kuchenne, czy meble. To tutaj wybierają spośród ofert nowej pracy, poszukują domu, wynajmują mieszkania, kupują samochody albo... adoptują czworonożnego przyjaciela.