OLX karmi psiaki po raz 12! Dołącz do nas i wyklikaj tony pyszności dla czworonogów

9 grudnia wystartowała 12. edycja akcji “Nakarm Psa z OLX”. Użytkownicy serwisu dzięki swojemu zaangażowaniu po raz kolejny niosą pomoc najbardziej potrzebującym mieszkańcom schronisk.

Udział w akcji jest bezpłatny, a wsparcia może udzielić każdy za pośrednictwem aplikacji telefonicznej lub strony mobilnej OLX. Wystarczy znaleźć baner promujący akcję, wybrać psiaka, kliknąć ikonę kości i zapełnić ją wirtualną karmą. Resztą zajmie się OLX. Jedna wypełniona kość to 20 kg rzeczywistej karmy. W tym roku otrzymają ją schroniska dla bezdomnych zwierząt w Koninie i Raciborzu. To właśnie te schroniska zostały wybrane przez użytkowników serwisu ogłoszeń lokalnych OLX. Akcja potrwa do 18 grudnia. Następnie pracownicy serwisu osobiście przekażą karmę do schronisk.

-  W poprzednich edycjach nakarmiliśmy już 876 psów i 70 kotów z 27 schronisk w całej Polsce. Tym samym udało nam się dostarczyć bezdomnym czworonogom aż 25 ton karmy. Wierzymy, że z pomocą naszych niezawodnych użytkowników również tym razem uda nam się nakarmić  wszystkie zwierzaki - podkreśla Przemysław Klemczak z OLX, pomysłodawca i organizator akcji “Nakarm Psa”. 

Chociaż kampania mówi bezpośrednio o karmieniu zwierzaków, nie jest to jedyna forma pomocy jaką mogą zaoferować zainteresowani. Akcja ma na celu również poszerzenie świadomości w zakresie polepszania warunków życia psiaków za sprawą np. adopcji czy wolontariatu.  

W schronisku w Koninie w woj. wielkopolskim przebywa aktualnie ponad 190 psów i kotów. Każdego miesiąca trafiają milusińscy, którzy potrzebują opieki i wsparcia by wrócić do pełni sił. Stali wolontariusze niosą pomoc głównie w weekendy i wybrane dni tygodnia, natomiast ich liczba nie jest wystarczająca. 

Jak informuje na swojej stronie konińskie schronisko, każdy wolontariusz jest na wagę złota! - Każdy psiak i kociak potrzebuje czuć się najważniejszy, jedyny, kochany - piszą opiekunowie zwierząt.

 Blisko 110 psów i kotów czeka na wsparcie w schronisku dla zwierząt w Raciborzu w woj. śląskim, a szczególnie na znalezienie nowego domu. 


Akcja “Nakarm Psa z OLX” trwa do 18 grudnia, a o przebiegu 12. edycji więcej informacji znajdziecie na www.olx.pl/lp/nakarm-psa lub www.facebook.com/olx.polska.

Aktualizacje w Twojej skrzynce pocztowej

Klikając "Subskrybuj", potwierdzam, że zapoznałem się z Polityka prywatności i wyrażam na nią zgodę.

Więcej o OLX.pl

Serwis OLX każdego dnia ułatwia dokonywanie dobrych wyborów milionom Polaków. Z naszego serwisu ogłoszeniowego korzysta ponad 12 milionów użytkowników miesięcznie, w praktyce oznacza to więc, że platformy używa co trzeci Polak. To tutaj szukają oni usługodawców i wykonawców, a także produktów niezbędnych w codziennym funkcjonowaniu, takich jak sprzęt elektroniczny, akcesoria domowe i kuchenne, czy meble. To tutaj wybierają spośród ofert nowej pracy, poszukują domu, wynajmują mieszkania, kupują samochody albo... adoptują czworonożnego przyjaciela.