Nowe biuro Grupy OLX

W połowie czerwca grupa OLX przeniosła się do biurowca Maraton przy ul. Królowej Jadwigi w Poznaniu. Obecnie biura serwisów OLX, Otomoto i Otodom zajmują dwa piętra. Tyle potrzeba, by pomieścić ok. 300 pracowników zajmujących się  m.in. programowaniem, analityką, marketingiem czy obsługą użytkowników.  

Siedziba biura w Maratonie to ok. 4,7 tys. m kw. powierzchni. Architekt Bartosz Trzop z biura Trzop Architekci, które odpowiada za wnętrza biur Grupy OLX wylicza, że to 16 metrów kw. na pracownika, przy czym przyjęty standard to 10 metrów. Każda osoba zatrudniona w Grupie OLX może więc w dowolnym momencie wstać od biurka i przenieść swój warsztat pracy do jednej z licznych sal konferencjyjnych, telekonferencyjnych, czy miejsc cichej pracy. Do dyspozycji pracowników są również przestronne kuchnie, tarasy i strefy relaksu.

Aktualizacje w Twojej skrzynce pocztowej

Klikając "Subskrybuj", potwierdzam, że zapoznałem się z Polityka prywatności i wyrażam na nią zgodę.

Więcej o OLX.pl

Serwis OLX każdego dnia ułatwia dokonywanie dobrych wyborów milionom Polaków. Z naszego serwisu ogłoszeniowego korzysta ponad 12 milionów użytkowników miesięcznie, w praktyce oznacza to więc, że platformy używa co trzeci Polak. To tutaj szukają oni usługodawców i wykonawców, a także produktów niezbędnych w codziennym funkcjonowaniu, takich jak sprzęt elektroniczny, akcesoria domowe i kuchenne, czy meble. To tutaj wybierają spośród ofert nowej pracy, poszukują domu, wynajmują mieszkania, kupują samochody albo... adoptują czworonożnego przyjaciela.