Nakarm Psa z OLX: Zbieramy dary dla schroniska w Gaju k. Śremu!

Wspieraj z nami podopiecznych ze schroniska w Gaju niedaleko Śremu.

Organizator akcji "Nakarm Psa z OLX" zaprasza na zbiórkę dla podopiecznych schroniska w Gaju. Akcja już w niedzielę 17 grudnia.

Od 7. grudnia trwa edycja "Nakarm Psa z OLX". To wyjątkowa, bo 10. odsłona akcji. Dzięki zaangażowaniu użytkowników serwis OLX znów niesie pomoc czworonożnym mieszkańcom schronisk.

Za pośrednictwem aplikacji OLX w telefonie użytkownicy mogą napełniać miski zwierzaków wirtualną karmą, którą potem serwis OLX zamieni na tony pokarmu, a następnie dostarczy do potrzebujących czworonogów! Jak się przyłączyć? To proste. W akcji może wziąć udział każdy, kto ma lub zainstaluje aplikację OLX, a następnie kliknie w zdjęcie wybranego przez siebie zwierzaka. Z każdym kliknięciem stopniowo będzie wypełniać się ikonka kości. Jeden wypełniony obrazek to w rzeczywistości aż 20 kg karmy. Klikać można raz dziennie aż do końca akcji, która trwa do 18 grudnia.

Ale wspólne karmienie przez aplikację to nie wszystko. - Żeby uczcić 10. edycję wybraliśmy dwa schroniska, dla mieszkańców których będziemy zbierać przedmioty niezbędne do przetrwania zimy - mówi Przemysław Klemczak, koordynator akcji z ramienia OLX. - Jedno z nich, to schronisko w Gaju, w pobliżu Śremu, drugie, w Celestynowie niedaleko Warszawy - dodaje.

Zbiórka na rzecz  Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Gaju (Śrem) odbędzie się w Poznaniu, w niedzielę 17 grudnia. Godz. 10:00-18:00. (Zbiórka przy Tesco na Wilczaku). ​To tam można przynosić smycze, koce, miski i inne akcesoria niezbędne do tego, by zwierzaki przetrwały zimę.

- Wcześniej z użytkownikami serwisu wybraliśmy ośrodki, których podopiecznych karmimy za pomocą aplikacji. Są to schronisko "Ciapek" w Hajnówce w woj. podlaskim oraz schronisko w Tomarynach w woj. warmińsko-mazurskim - mówi Przemysław Klemczak. - Do tej pory wybieraliśmy tylko dwa schroniska, jednak specjalnie na dziesięciolecie akcji dokładamy też trzecie schronisko, w Korabiewicach niedaleko Żyrardowa w Mazowieckiem!

W poprzednich 9. edycjach użytkownicy OLX nakarmili łącznie 680 psów i 40 kotów z 22 schronisk w całej Polsce. Dzięki zaangażowaniu miłośników zwierząt zebrano i dostarczono bezdomnym czworonogom aż 21 ton karmy. 

- Choć nazwa akcji sugeruje karmienie, nie jest to jej jedyny cel. Co roku zwracamy w ten sposób uwagę na trudny los bezpańskich zwierzaków. Do tej pory dzięki "Nakarm Psa z OLX" dom znalazło kilkadziesiąt czworonogów. Jesteśmy przekonani, że w tym roku również tak będzie - podkreślają organizatorzy akcji.

10. odsłona akcji "Nakarm Psa z OLX" to mnóstwo niespodzianek i emocjonujące relacje z przebiegu akcji. Bieżące informacje na www.facebook.com/olx.polska oraz nawww.olx.pl/nakarm-psa.

Aktualizacje w Twojej skrzynce pocztowej

Klikając "Subskrybuj", potwierdzam, że zapoznałem się z Polityka prywatności i wyrażam na nią zgodę.

Więcej o OLX.pl

Serwis OLX każdego dnia ułatwia dokonywanie dobrych wyborów milionom Polaków. Z naszego serwisu ogłoszeniowego korzysta ponad 12 milionów użytkowników miesięcznie, w praktyce oznacza to więc, że platformy używa co trzeci Polak. To tutaj szukają oni usługodawców i wykonawców, a także produktów niezbędnych w codziennym funkcjonowaniu, takich jak sprzęt elektroniczny, akcesoria domowe i kuchenne, czy meble. To tutaj wybierają spośród ofert nowej pracy, poszukują domu, wynajmują mieszkania, kupują samochody albo... adoptują czworonożnego przyjaciela.