Mikołaj Szwechowicz objął stanowisko Ad Sales Managera w Biurze Reklamy Grupy OLX.

Jako Ad Sales Manager Mikołaj Szwechowicz będzie zarządzał w Biurze Reklamy Grupy OLX dziewięcioosobowym zespołem odpowiadającym za kontakty z klientami bezpośrednimi i domami mediowymi. 

Mikołaj przeszedł do Grupy OLX w 2018 roku i objął stanowisko Key Account Managera odpowiedzialnego za współpracę z wybranymi domami mediowymi. Przed dołączeniem do Biura Reklamy Grupy OLX był Communications Managerem w Value Media, gdzie odpowiadał za obsługę m.in. takich klientów jak Hochland, Suzuki, Fibaro czy Krajowy Rejestr Długów. Wcześniej jako Senior Communications Planner w SMG Poland (obecnie Spark Foundry) pracował w zespole opiekującym się Grupą Żywiec. Swoją karierę zaczynał w Biurze Reklamy GG/Allegro oraz Media Impact Polska w zespołach tworzących projekty specjalne. 

Biuro Reklamy Grupy OLX zajmuje się sprzedażą powierzchni reklamowej w serwisach OLX, OTOMOTO, OTODOM oraz Fixly. Jego zespół korzysta z zasięgów serwisów oraz wiedzy o intencjach zakupowych użytkowników, aby skutecznie realizować kampanie reklamowe i osiągać cele biznesowe swoich partnerów.

Szwechowicz przejmuje rolę po Cezarym Rogulskim, który niedawno awansował na stanowisko Head of Advertising Biura Reklamy.

Według badania Gemius/PBI za styczeń 2020, Grupa OLX zanotowała 17,54 mln użytkowników i 4,9 mld odsłon, co dało 62,48 proc. zasięgu wśród internautów. Serwis OLX odwiedziło 13,84 mln użytkowników, którzy wygenerowali 1,8 mld odsłon.

Aktualizacje w Twojej skrzynce pocztowej

Klikając "Subskrybuj", potwierdzam, że zapoznałem się z Polityka prywatności i wyrażam na nią zgodę.

Więcej o OLX.pl

Serwis OLX każdego dnia ułatwia dokonywanie dobrych wyborów milionom Polaków. Z naszego serwisu ogłoszeniowego korzysta ponad 12 milionów użytkowników miesięcznie, w praktyce oznacza to więc, że platformy używa co trzeci Polak. To tutaj szukają oni usługodawców i wykonawców, a także produktów niezbędnych w codziennym funkcjonowaniu, takich jak sprzęt elektroniczny, akcesoria domowe i kuchenne, czy meble. To tutaj wybierają spośród ofert nowej pracy, poszukują domu, wynajmują mieszkania, kupują samochody albo... adoptują czworonożnego przyjaciela.