Lepiej w kasku! Dołączamy do akcji

Pogoda za oknem oraz sezon wakacyjny sprzyjają uprawianiu sportów i turystyki rowerowej. Do jazdy na dwóch kółkach najlepiej podejść z głową. A jeszcze "Lepiej w kasku".

- Nie ma żadnej wątpliwości co do tego, że w kasku wyglądamy lepiej, bo jak ktoś, kto ma głowę na karku i zna jej wartość. Czujemy się pewniej, bo nasza głowa jest chroniona przed uderzeniem. Ważne jest też to, że dajemy przykład do naśladowania innym - mówi Michał Seidel z platformy multibike.pl, organizator akcji "Lepiej w kasku".

Światła, dzwonek, odblaski, błotniki i przede wszystkim kask - to podstawowe wyposażenie odpowiedzialnego amatora jazdy na dwóch kółkach. Co najważniejsze, zestaw ten wcale nie musi nas kosztować fortuny.

W serwisie OLX,w kategorii Rowery można wybierać spośród ponad 170 tysięcy ofert, w tym również z akcesoriów rowerowych, w tym kasków. Do rekreacyjnej jazdy najlepiej wybrać kask miejski. Dość popularnym typem jest również kask MTB, którego używa się nie tylko do jazdy po górach, ale też jako kasku uniwersalnego, nadającego się również do jazdy rekreacyjnej czy po mieście.

Ile to kosztuje? O bezpieczną głowę dziecka zadbamy wydając zaledwie 10 zł. Od tej kwoty zaczynają się ogłoszenia o sprzedaży używanych kasków, a ogłoszeń z ofertą dla dzieci jest najwięcej. Za kask dla osoby dorosłej trzeba zapłacić średnio 100 zł.

- Przy zakupie warto pamiętać o odbiorze osobistym, by sprawdzić, czy sprzęt jest dobrze dopasowany, nieuszkodzony, czy paski i zapięcia trzymają odpowiednio - podkreśla Aleksandra Głowacka, Customer Service Manager OLX.pl.

______________________

Nasz serwis ogłoszeniowy jest partnerem akcji "Lepiej w kasku". - Bezpieczeństwo w sieci i tworzenie serwisu, w którym każdy znajdzie to czego szuka, to chleb powszedni pracowników OLXa. Po godzinach sami uprawiamy różne sporty, wsiadamy na rowery, gramy w piłkę, biegamy, wychodzimy w góry. Zarówno w pracy, jak i poza nią wiemy, że komfort i poczucie bezpieczeństwa podnoszą naszą wydajność i skuteczność - przyznaje Michał Malewski, General Manager OLX.pl. - Wierzymy też i wiemy z doświadczenia, że tak w biznesie, jak i w życiu prywatnym bezpieczna głowa podejmuje najlepsze decyzje! Dlatego chętnie dołączyliśmy do akcji "Lepiej w kasku".

Więcej informacji o akcji na stronie internetowej Lepiej w kasku

 

Aktualizacje w Twojej skrzynce pocztowej

Klikając "Subskrybuj", potwierdzam, że zapoznałem się z Polityka prywatności i wyrażam na nią zgodę.

Więcej o OLX.pl

Serwis OLX każdego dnia ułatwia dokonywanie dobrych wyborów milionom Polaków. Z naszego serwisu ogłoszeniowego korzysta ponad 12 milionów użytkowników miesięcznie, w praktyce oznacza to więc, że platformy używa co trzeci Polak. To tutaj szukają oni usługodawców i wykonawców, a także produktów niezbędnych w codziennym funkcjonowaniu, takich jak sprzęt elektroniczny, akcesoria domowe i kuchenne, czy meble. To tutaj wybierają spośród ofert nowej pracy, poszukują domu, wynajmują mieszkania, kupują samochody albo... adoptują czworonożnego przyjaciela.