Cezary Rogulski nowym szefem Biura Reklamy Grupy OLX

Biuro Reklamy Grupy OLX ma nowego szefa. Od marca na stanowisku Head of Advertising Revenue zespół poprowadzi Cezary Rogulski.

Cezary Rogulski jest w strukturach Grupy OLX od 2011. Swoją przygodę zaczynał w GG Allegro, aby następnie w 2015 dołączyć do Biura Reklamy OLX jako account manager. Od 2017 przez ponad 3 lata z licznymi sukcesami kierował działem sprzedaży agencyjnej, odpowiedzialnym za współpracę z domami mediowymi (tzw. Direct). Od marca 2020 Cezary Rogulski jako Head of Advertising Revenue będzie zarządzał całym Biurem Reklamy Grupy OLX.  

Cezary Rogulski obejmuje stanowisko do tej pory piastowane przez Magdalenę Wysocką, która z kolei zostaje w strukturach Grupy OLX i obejmie stanowisko General Managera w zespole Fixly.

Biuro Reklamy Grupy OLX jest odpowiedzialne za powierzchnię reklamową czterech serwisów Grupy: OLX, Otomoto, Otodom i Fixly. Cała Grupa OLX zanotowała 17,54 mln użytkowników i 4,9 mln odsłon, co dało 62,48% zasięgu wśród Internautów. Serwis OLX odwiedziło 13,84 mln użytkowników, którzy zrobili 1.8 mld odsłon (Według badania Gemius/PBI, styczeń 2020). 

Aktualizacje w Twojej skrzynce pocztowej

Klikając "Subskrybuj", potwierdzam, że zapoznałem się z Polityka prywatności i wyrażam na nią zgodę.

Więcej o OLX.pl

Serwis OLX każdego dnia ułatwia dokonywanie dobrych wyborów milionom Polaków. Z naszego serwisu ogłoszeniowego korzysta ponad 12 milionów użytkowników miesięcznie, w praktyce oznacza to więc, że platformy używa co trzeci Polak. To tutaj szukają oni usługodawców i wykonawców, a także produktów niezbędnych w codziennym funkcjonowaniu, takich jak sprzęt elektroniczny, akcesoria domowe i kuchenne, czy meble. To tutaj wybierają spośród ofert nowej pracy, poszukują domu, wynajmują mieszkania, kupują samochody albo... adoptują czworonożnego przyjaciela.