Bezpieczeństwo na każdym kliku

Drogi Czytelniku, Droga Czytelniczko!

W Dzień Bezpiecznego Internetu przekazujemy Ci „Kurier Specjalny OLX”. Przygotowaliśmy go, ponieważ zależy nam na tym, by w sieci, czyli w naszym miejscu pracy, wszyscy czuli się bezpiecznie. 

Chcemy, by z pozoru tak mało medialny temat, jak edukacja o bezpieczeństwie w sieci, był atrakcyjny, a komunikat płynący z naszych wspólnych działań – skuteczny jeszcze przed szkodą.

Dlatego gorąco zachęcamy do tego, by zbiór przygotowanych przez nas materiałów potraktować jak inspirację i punkt wyjścia w przygotowywaniu tekstów edukacyjnych i informacyjnych dla odbiorów Waszych mediów. 

Cyfrową wersję „Kuriera” z gotowymi do pobrania treściami znajdziesz poniżej. 

Życzymy ciekawej lektury,
Zespół OLX

OLX_Kurier Specjalny.pdf

PDF - 1.6 Mb

Aktualizacje w Twojej skrzynce pocztowej

Klikając "Subskrybuj", potwierdzam, że zapoznałem się z Polityka prywatności i wyrażam na nią zgodę.

Więcej o OLX.pl

Serwis OLX każdego dnia ułatwia dokonywanie dobrych wyborów milionom Polaków. Z naszego serwisu ogłoszeniowego korzysta ponad 12 milionów użytkowników miesięcznie, w praktyce oznacza to więc, że platformy używa co trzeci Polak. To tutaj szukają oni usługodawców i wykonawców, a także produktów niezbędnych w codziennym funkcjonowaniu, takich jak sprzęt elektroniczny, akcesoria domowe i kuchenne, czy meble. To tutaj wybierają spośród ofert nowej pracy, poszukują domu, wynajmują mieszkania, kupują samochody albo... adoptują czworonożnego przyjaciela.